top of page
pyrodeck hp.jpg
teckwood-logo-edited-300x169_edited.jpg

Kompozitní WPC terasy Pyrodeck

Nově jsme definovali a zdokonalili tuto kompozitní palubu tak, aby poskytovala požární odolnost třídy B, která může pomoci minimalizovat rizika v důsledku vystavení ohni.

 

Pokud je u palubek vyžadována vysoká požární ochrana, je důležité, abyste měli osvědčeného dodavatele, kterému můžete věřit. FM STAV Trade nabízí vyzkoušené WPC terasové prkna s požárním hodnocením třídy B, která vám dávají jistotu vysoce účinného protipožárního výkonu, který vydrží.

 

Kontrolované úpravy povrchu, zavedené jako součást procesu vytlačování, impregnují celou směs a poskytují trvalou ochranu, která vyžaduje minimální údržbu = skutečná výhoda oproti krátkodobým výrobkům a místně aplikovaným a nekontrolovaným protipožárním nátěrům.

 

Terasové prkno Pyrodeck splňuje požadavky evropské normy EN 13501-1, Euroclass B protipožární ochrany. Je také lepší udržitelnou volbou pro životní prostředí a může být faktorem, který přispívá k tomu, aby se malé izolované požáry nestaly ničivou silou domácích a komerčních nemovitostí.

Vždy je dobré se obrátit na místní stavební úřad a ověřit si případné protipožární požadavky na váš plánovaný projekt. Věříme, že i v případech kdy stavební nařízení toto nevyžadují, určitě oceníte klid, který přichází s vědomím, že váš domov je mnohem více chráněn, pro ty nešťastné chvíle kdy se nemyslitelné stává skutečným.

Nevíte si rady s výběrem typu terasy?      

Ukázky realizace WPC terasy TECKWOOD

Tiskové materiály WPC  terasy Pyrodeck TECKWOOD

Vytvořte si dům snů.

Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page