top of page
Copy of Hero shot.jpg
teckwood-logo-edited-300x169_edited.jpg

Kompozitní WPC terasy Harmony

Extrudovaná prkna Harmony s požárním hodnocením třídy B se vyrábí pomocí inovativního vysoce kvalitního uzavíracího systému který výrazně zvyšuje jejich odolnost. Jsou ekologicky  šetrná, oboustranná, dvoubarevná a jejich čtyřstranná ochranná polymer- skořepinová vrstva odolává vyblednutí a tvorbě skvrn, zatímco odolné kompozitní jádro znamená, že nedochází k praskání, štěpení nebo hnilobě. 

 

Inovativní výrobní proces našich kompozitních palubových desek Harmony zajišťuje kritickou protipožární ochranu v těch nejnáročnějších situacích, bohaté plné tóny a reverzibilní mnoha tónové barvy, nekompromisní výkon a snadnou údržbu. 

 

Hledáte-li tedy ty nejlépe vypadající a nejlépe fungující kompozitní terasové systémy, navíc s protipožárním hodnocením třídy B, pak jste je právě našli.

 

Vždy je dobré se obrátit na místní stavební úřad a ověřit si případné protipožární požadavky na váš plánovaný projekt. Věříme, že i v případech kdy stavební nařízení toto nevyžadují, určitě oceníte klid, který přichází s vědomím, že váš domov je mnohem více chráněn, pro ty nešťastné chvíle kdy se nemyslitelné stává skutečným.

Ukázky realizace WPC terasy Harmony TECKWOOD

Nevíte si rady s výběrem typu terasy?      

Tiskové materiály WPC  terasy Harmony TECKWOOD

Vytvořte si dům snů.

Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page