top of page
4 (2).jpg
teckwood-logo-edited-300x169_edited.jpg

Kompozitní WPC Obklady TECKWOOD

Naše kompozitní obložení je zkrátka vývojově napřed. Nejenže obnovuje strukturovaný vzhled a dojem dřevěných obkladů, splňuje požární odolnost evropské třídy B a je FSC® certifikované, ale zejména poskytuje velmi odolnou a ekologicky šetrnou ochrannou bariéru, nenáročnou na údržbu.

 

Ekologický kompozitní obklad Teckwood je ideální alternativou tradičních dřevěných obkladů s nutností minimální údržby a bez obav z hniloby. Díky jednoduché kombinaci dřeva certifikovaného FSC® a recyklovaných polyetylenových plastů s vysokou hustotou a našemu zdokonalenému výrobnímu procesu je tento dřevoplastový kompozitní obklad jedním z nejekologičtějších a nejkomplexnějších evropských stavebních výrobků svého druhu s certifikatem žáruvzdornosti Evropské třídy B na trhu.

Náš obklad byl navržen tak aby co nejvěrněji imitoval krásy přírodního dřevěného obložení, je vynikajícím řešením jak pro přebití stávajícího obložení nemovitosti, tak i jako komplexní řešení fasády u novostaveb.  Současně je k dispozici ve čtyřech barevných variacích, jejichž výrazný barevně fúzovaný vzhled reflektuje dokonalou pozornost k detailu, aby vlastníci domů, konstruktéři a architekti mohli nadále vytvářet unikátní nemovitosti, které jsou odolnější vůči případnému požáru a mají velmi nízké nároky na údržbu.

 

Výrobní proces začínáme kombinací skutečného dřeva s recyklovaným plastem, abychom replikovali přirozený charakter dřeva a přidali mu dlouhou životnost, trvanlivost a pevnost. Použití našeho kompozitního dřevěného obkladu s nízkou údržbou, znamená to, že už nikdy nebudete muset ošetřovat vaši fasádu, a to po celou dobu její životnosti, navíc nabízí i lepší akustické vlastnosti a tepelnou vodivost.

 

Po přidání barev pro hluboké a jemné variace barev, naši inženýři dokončují proces přidáním ultrafialového stabilizátoru spolu s protiplísňovým prostředkem, aby bylo zajištěno, že váš dřevoplastový obklad neztratí nic ze svých bohatých barev a zůstane živý a přirozeně krásný po mnoho let i v tom nejnáročnějším prostředí.

Toto kompozitní opláštění není jen o vzhledu, je to UV stabilní opláštění se snadnou instalací a nabízí vynikající poměr ceny a přidané hodnoty , což z něj činí dlouhodobou investici, která vás nezklame.

Náš dřevoplastový kompozitní obklad je dokonalým ekologickým řešením pro zahradní domky, chaty, jedinečné domy, komerční nemovitosti a jakýkoli architektonicky zajímavý projekt.

„Dvě výjimečné možnosti kompozitních obkladů, které okamžitě přidají vašemu domovu na hodnotě.“

LINE PIC SLON BILA.jpg

COLONIAL

Kompozitní WPC obložení

20180327_160511.jpg

PERENNIAL

Kompozitní WPC obložení

Nevíte, který z typu obkladů bude pro vás nejlépe vhodný? 

Ukázky realizace WPC obložení TECKWOOD

Tiskové materiály WPC obklady TECKWOOD

Colonial

Colonial

Obložení Perennial

Perennial

Vytvořte si dům snů.
Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page