top of page

FM STAV TRADE s.r.o.

Jsme výhradním distributorem nových, vysoce kvalitních, stavebních materiálů pro ČR a Evropu. Specializujeme se na distribuci kompozitních materiálů, stavebních desek z oxidu hořečnatého (bez obsahu chloridu), inovativních terasových systémů z hliníku a veškeré systémové komponenty tenkostěnných nosných profilů pro nosné konstrukce stavebních desek.

Pro nás není důležitá velikost Vašeho projektu, ale Vaše spokojenost s našimi službami. Volíme velmi individuální přístup, jsme flexibilní a dokážeme se Vám maximálně přizpůsobit, rádi Vám poradíme a pomůžeme Váš vysněný projekt naplánovat i zrealizovat.

Výhradní zastoupení značky TECKWOOD

Teckwood-komposit

Kompozitní materiály TECKWOOD

teckwood-logo-edited-300x169_edited.jpg

Naše kompozitní produkty pochází výhradně od společnosti Teckwood, která je jedním z předních výrobců a dodavatelů kompozitních teras, opláštění, balustrád a plotů ve Velké Británii. FM STAV Trade s.r.o. je exkluzivním dodavatelem i distributorem všech produktů firmy Teckwood s výhradním zastoupením pro Českou Republiku a Evropu.

 

Firma Teckwood a její produkty se vyznačují především velmi vysokou kvalitou zpracování, inovativním designem, širokým výběrem barevných kombinací a dlouhou životností s naprosto minimalní nutností údržby. Není tedy divu, že se těší stále větší oblibě nejen ve Velké Británii, Arabských Emirátech, Saudské Arábii ale nyní prostřednictvím naší firmy také v Evropě a nově i v České Republice.

 

Jsme mnoholetými partnery společnosti Teckwood ve Velké Británii, v zajišťování instalací těchto kompozitních systémů pro jejich spokojené zákazníky. Díky těmto zkušenostem se spolupodílíme i na jejich inovacích a dalším vývoji. 

 

Tak se pusťte do svého velkolepého projektu za pomoci naší inženýrské dokonalosti a využijte přírodní krásu dřeva v kombinaci s vlastnostmi plastu pro delší životnost vaší terasy, plotu nebo obkladu na váš dům, chatu či zahradni domek.

Výhradní zastoupení značky MGO suplies

Nehořlavé stavební MGO desky

Asset 1_2x.png

Hořčíkové stavební desky jsou naprosto revolučním materiálem ve stavebnictví. Jsou vyrobeny s nulovým obsahem chloridu, výhradně s použitím 100% skleněného vlákna a svými vlastnostmi splňují ty nejvyšší nároky.

Super vlastnosti

Stačí vyjmenovat všechny vlastnosti a je jasné, že hořčíková deska je opravdu super. Mimořádně pevná, ale pružná deska je ohnivzdorná i mrazuvzdorná. Má výborné zvukově i tepelně-izolační vlastnosti. Spolehlivě odolává vodě a vlhku, takže plísně nemají šanci. Je zdravotně nezávadná, antialergická a napomáhá k čištění vzduchu v interiéru. Neobsahuje žádné toxické chemikálie a je 100% recyklovatelná.

Ve spolupráci s profesionály z partnerských firem zajišťujeme Generální dodávky stavebRekonstrukce nemovitostíZámečnické práce a Údržbu nemovitostí

logo_mewi.png

Kontakty

FM STAV Trade, s. r. o.

Zemědělská 880/1
Hradec Králové 500 03

IČ: 091 54 833

 

Radmila Merglová

Jednatelka společnosti

e-mail: radmila.merglova@fmstavtrade.cz
telefon: (+420) 722 45 92 91

 

Petr Mergl ml.

Jednatel společnosti

e-mail: petr.mergl.jnr@fmstavtrade.cz
telefon: (+420) 725 44 64 03

Petr Mergl

Obchodní zástupce

e-mail: petr.mergl@fmstavtrade.cz
telefon: (+420) 722 45 92 91

Vytvořte si dům snů.

Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page