top of page
Hallmark.jpg
teckwood-logo-edited-300x169_edited.jpg

Kompozitní WPC terasy Hallmark

Atraktivní oboustranná a bezúdržbová kompozitní podlaha Teckwood Hallmark je skvělou volbou pro jakýkoliv venkovní prostor. Tato ekologická podlahová krytina se dodává ve čtyřech módních barvách, odolá těm nejnáročnějším podmínkám a zdokonalí váš venkovní prostor na mnoho let. Tyto jedinečné, vysoce kvalitní kompozitní terasy Hallmark  vznikly  ekologicky šetrnou kombinaci dřeva certifikovaného FSC® a recyklovaných plastů 

 

Dřevoplastové kompozitní terasové desky Hallmark, FSC certifikované, ekologicky šetrné jsou oboustranné. Z jedné strany nabízí klasický design s protiskluzovým povrchem, zatímco  z druhé strany mají všestranně bohatý dekorativní povrch, který naprosto věrohodně imituje skutečné dřevo. Výsledná podlaha  tak bude vždy dokonalá, ať už se rozhodnete použít jakoukoliv její stranu. 

 

Naše ekologicky šetrné kompozitní terasy se neštípají, nehnijí ani nezakřivují. Časem neztrácejí svou původní barvu a na rozdíl od tradičních materiálů naše terasy nevyžadují prakticky žádnou údržbu. 

 

Pokud tedy uvažujete o instalaci terasy do vaší zahrady, pak jsou naše kompozitové, protiskluzové a ekologické terasy Teckwood tou ideální volbou.

Nevíte si rady s výběrem typu terasy?      

Ukázky realizace WPC terasy TECKWOOD

Vytvořte si dům snů.
Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page