top of page

Naše služby

Dovolte nám zrealizovat vaše sny.

Ve spolupráci s profesionály z partnerských firem zajišťujeme Generální dodávky stavebRekonstrukce nemovitostí,  Zámečnické práce a Údržbu nemovitostí

logo_mewi.png

GENERÁLNÍ DODÁVKY STAVEB

Specializujeme se na generální dodávky staveb a komplexní servis pro stavební investory v oblastech výstavby bytových a rodinných domů, občanské vybavenosti i průmyslových staveb. Pracovníci naší společnosti vynikají vysokou odborností a celá firma je globální hráč na stavebním trhu.​

dům Stavba
rekonstrukce.jpg

REKONSTRUKCE NEMOVITOSTÍ

Jsme odborníci na kompletní i částečné rekonstrukce veškerých bytových i nebytových prostor, rozšiřování stávajících nemovitostí o přístavky všech druhů; realizace zahradních projektů a mnohem více.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

Naše firma je významným subdodavatelem zámečnických prací stavebního charakteru. Specializujeme se na lehčí kovovýrobu jako jsou dodávky schodišť, zábradlí, zábran a požárních žebříků, brány, plotové prvky a přístřešky. Dále zhotovujeme různé ocelové vestavby, stropní kovové konstrukce a umíme se zhostit i zakázkové výroby atypických konstrukcí. Samozřejmostí jsou i povrchové úpravy výrobků žárovým a galvanickým zinkováním.

Elektrická bruska
udrzba nemovitosti.jpg

ÚDRŽBA NEMOVITOSTÍ

V rámci správy a údržby nemovitostí naše společnost zejména pečuje o řádný technický stav spravovaných nemovitostí, zajišťuje jejich běžnou údržbu a opravy, i jejich modernizace či rekonstrukce malého i většího rozsahu. Zároveň dbáme o řádný chod všech technických zařízení nacházejících se v předmětných objektech a o zajišťování jejich odborných prohlídek a revizí v souladu s platnými předpisy.

Máte zájem o naše služby? 

Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page